بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد

آینده فرزندانتان چه خواهد شد؟ چقدر دوست دارید که فرزندانتان آینده بدون دغدغه‌ای داشته باشند؟ اگر صاحب فرزند شده باشید طبیعتاً بهترین چیزها را برای فرزندان خود می‌خواهید

آینده فرزندانتان چه خواهد شد؟ چقدر دوست دارید که فرزندانتان آینده بدون دغدغه‌ای داشته باشند؟ اگر صاحب فرزند شده باشید طبیعتاً بهترین چیزها را برای فرزندان خود می‌خواهید و تلاش می‌کنید تا بهترین آینده‌ای که می‌توانید را برای آن‌ها فراهم کنید و هر امکاناتی که لازم داشته باشند در اختیارشان می‌گذارید. اما نکته این است که استفاده از امکانات زندگی نیازمند هزینه است.

اگر بخواهید خود و فرزندانتان در رفاه زندگی کنید باید بتوانید هزینه‌های لازم را تأمین کنید. حقوق ناشی از کار کردن برای بسیاری از افراد پاسخگو نیست و نمی‌تواند رفاه کاملی برای  این افراد به وجود بیاورد. سؤال این است که در این شرایط باید چه‌کار کرد؟ یک پاسخ به این سؤال، سرمایه‌گذاری در کاری است که زیان نداشته باشد و مطمئن باشید سودآوری دارد اما چه کاری؟ بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد همان امکان سرمایه‌گذاری است که به کمک آن می‌توانید آینده فرزندتان را تأمین کنید. در این مطلب هر چیز که راجع به بیمه آتیه فرزندان باشد از تعریف تا نحوه خرید آن را بیان می‌کنیم.

بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد یک قرارداد بلندمدت است که مطابق آن زندگی بیمه‌گزار تضمین می‌شود و بیمه پاسارگاد موظف است در حوادث و اتفاقاتی که باعث خسارت به بیمه‌گزار می‌شود و تحت پوشش بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد است، خسارت پرداخت کند. در واقع بیمه آتیه فرزندان همان بیمه عمر است با این تفاوت که بر جنبه‌های سرمایه‌گذاری تأکید می‌کند. علت آن هم این است که این بیمه بیشتر سرمایه‌ای برای استفاده کودک در دوران جوانی است.

در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد، حق بیمه‌های پرداختی به صورت سرمایه بیمه‌گزار در اختیار بیمه پاسارگاد قرار می‌گیرد و این شرکت در پایان هر سال به حق بیمه‌های عمر، سود پرداخت می‌کند. سود بیمه عمر نیز دو نوع است؛ سود تضمینی که میزان آن را سازمان بیمه مرکزی تعیین می‌کند و در همه شرکت‌های بیمه مقداری یکسان است و سود مشارکت در منافع که در هر شرکت متفاوت است. مجموع این دو سود، سود قطعی پرداخت‌شده توسط بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد است.

در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد بیمه‌گزار از سود تضمینی و سود مشارکت در منافع بهره می‌برد.

قبل از خرید بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید از خرید خود مطمئن باشید.

بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد را می‌توانید از بدو تولد برای فرزندانتان تهیه کنید. با توجه به سقف قرارداد این بیمه که 40 سال است، بهتر است بیمه‌نامه را در همان سال‌های اولیه زندگی فرزندتان خریداری کنید تا هنگامی که به سنین جوانی می‌رسد بتواند از سود و مزایای آن استفاده کند.
پوشش‌های تکمیلی این بیمه دارای شرط سنی خاصی هستند. قبل از انتخاب آن‌ها از شرط سنی هر یک از پوشش‌ها آشنا شوید.
انتخاب همه پوشش‌های تکمیلی در این بیمه توصیه نمی‌شود چرا که معمولاً کودکان و نوجوانان نمی‌توانند از همه مزیت‌های آن استفاده کنند. بهتر است تنها پوشش‌های مورد نیاز را برای فرزندانتان انتخاب کنید.
مقدار سرمایه فوت با اندوخته بیمه‌نامه نسبتی عکس دارد اگر می‌خواهید سودآوری بیشتری داشته باشید مقدار سرمایه فوت خود را کاهش دهید.
سرمایه فوت و حق بیمه خود را سالانه افزایش دهید تا اثر تورم را خنثی کنید و ارزش پولی اندوخته بیمه‌نامه و یا سرمایه فوت حفظ شود.


  • پشتیبانی

    24 ساعته

  • ساعت کاری

    8-18

  • شماره تماس ما

    021-44428359